.

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Zmiana godzin strefy saun. PDF Drukuj Email
czwartek, 30 czerwca 2022 13:01

Uwaga! od 1 lipca 2022 r. nastąpią zmiany w godzinach funkcjonowania strefy saun w Aquaparku Kutno.

 
Półkolonie rozpoczęte! :) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 czerwca 2022 12:56


W dniu dzisiejszym tj. 27 czerwca 2022 r. rozpoczęliśmy pierwszy turnus półkolonii letnich w Aquaparku Kutno. Jak co roku, uczestnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe co pozwala najlepiej dostosować zajęcia
do ich możliwości i umiejętności. Dla dzieci przygotowane zostały zajęcia nauki i doskonalenia pływania, gry i zabawy wodne jak również zajęcia ogólno-rozwojowe, takie jak kręgle czy ćwiczenia z zakresu fitness.
W międzyczasie przygotowywane są pyszne posiłki takie jak drugie śniadanie, obiad z dwóch dań, a potem deser. W trakcie trwania turnusu, dzieci poznają rówieśników z różnych stron kraju, a czasem nawet
z zagranicy. Po za dobra zabawą, uczestnicy mają okazję posłuchać prelekcji, naszych ratowników, strażaków  policjantów z Komendy Powiatowej w Kutnie, którzy uczą bezpiecznego zachowania nad wodą czy na ulicy. Jesteśmy przekonani, że wszystkie dzieci będą bardzo zadowolone i w przyszłym roku wrócą do nas na kolejne półkolonie
w Aquaparku Kutno.

ZDJĘCIA

 


 
BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ PDF Drukuj Email
wtorek, 21 czerwca 2022 08:12

BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ - BEZPŁATNY PROGRAM EDUKACYJNY

 

MOSiR Kutno przy współpracy z WSR Wrocław ogłasza akcję „Bezpieczne wakacje nad wodą”. Program skierowany jest do młodzieży w wieku 12-18 lat.

„Chcemy aby jak największa liczba osób wiedziała jak się zachować nad wodą, jak bezpiecznie korzystać z basenów, jezior czy morza”  – powiedział dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak.


Program będzie realizowany w dwóch terminach 27.06.2022 roku /poniedziałek/ i 28.06.2022 roku /wtorek/ w godzinach od 13:00 do 15:00 w Aquaparku Kutno. W programie godzina zajęć teoretycznych i godzina zajęć w wodzie. Zbiórka o 12:50 w holu przy akwarium. Wstęp wolny.

Uczestnicy programu muszą posiadać strój basenowy konieczny do odbycia zajęć w wodzie oraz legitymację szkolną. Ponadto zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminów obowiązujących na terenie Aquaparku Kutno.

 
Już 10 lat pracujemy dla Was. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2022 11:57
W piątek 27 maja 2022 roku, z okazji X-lecia Aquaparku Kutno, odbyło się uroczyste spotkanie pracowników. Podczas zgromadzenia, Zastępca Prezydenta miasta Kutno Zbigniew Wdowiak i przewodniczący RM Mariusz Sikora, na ręce dyrektora MOSiR Pawła Ślęzaka, wręczyli pracownikom Aquaparku gratulacje i wyrazy uznania. Powinszowania z okazji jubileuszu przekazali również, Prezes firmy Vester Adam Handzelewicz,
dyrektor MOSiR Gdańsk Leszek Paszkowski, prezes Aquapark Piła Krzysztof Kijak, dyrektor MOSiR Zgierz Witold Królewiak, Piotr Filipczuk Szkoła Pływania „Pływak” z Gdańska,  Adam Cygan  Szkoła Pływania BAC, Stowarzyszenie „Delfinek”, dyrektor Zespolonego Szpitala Wojewódzkiego w Płocku Stanisław Kwiatkowski oraz Jacek Sikora prezes MZK, który przekazał kielnie użytą do wmurowania kamienia węgielnego pod Aquapark Kutno.       
W czasie spotkania, dyrektor MOSiR Kutno uhonorował okolicznościowymi statuetkami pracowników, którzy rozpoczęli pracę razem z powstaniem Aquaparku oraz sponsorów obchodów jubileuszu jak i sponsorów festynu „Wodne szaleństwa”. Wyróżnienie specjalne za kluczową decyzję o powstaniu Aquaparku otrzymał prezydent miasta Kutno Zbigniew Burzyński.

 
Półkolonie 2022 PDF Drukuj Email
środa, 25 maja 2022 08:26

Dokumenty zgłoszeniowe

- Karta kwalifikacyjna+Regulamin Półkolonii

Regulamin zapisów

- Klauzula RODO

 

Harmonogram zajęć

Menu

 

Zdjęcia

Turnus I

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 130