Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Baseny PDF Drukuj Email

 

Przypominamy, iż w celu zachowania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa wszystkie strefy Aquaparku Kutno zostały dostosowane do zaleceń Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego i co za tym idzie, nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu poszczególnych stref. Zostały one opublikowane w zakładce:
Wytyczne COVID-19 znajdującej się na naszej stronie głównej www.aquaparkkutno.com

Bardzo prosimy o wnikliwe zapoznanie się z tymi informacjami przed wizytą w aquaparku.

 

Cennik strefy basenowej

Regulaminy Aquaparku Kutno


 

Porady dla gości odwiedzających baseny i sauny w Aquaparku KutnoPółżartem – półserio


Informacje ogólne:

Strefa basenowa wraz z saunami czynna jest codziennie od 6.00 do 22.00!

Nie potrzebujesz czepka! Prosimy, byś przed wejściem na basen wziął prysznic. Wtedy wszystkie kosmetyki (pianki, żele do włosów) spłyną do ścieków i nie będą tworzyć tłustej plamy na tafli wody basenowej. Paniom z włosami Roszpunki z baśni braci Grimm proponujemy spięcie ich w atrakcyjny kucyk.

By dbać o higienę zabierz klapki basenowe lub buty do wody. Dodatkowo zabezpieczy Cię to przed niechcianym upadkiem. Obuwie zmieniamy przy szatni głównej. Bez zmienionego obuwia nie wpuszczamy! Dotyczy to wszystkich! Nawet tych, którzy boso idą przez świat.


Prosimy byś wziął ze sobą obcisłe spodenki kąpielowe lub kąpielówki. Nie zakładaj luźnych szortów na basen ani spodenek z kieszeniami.

Zachęcamy Cię do zakupu karty AquaPass (więcej o niej tutaj (LINK) ). Przede wszystkim preferujemy zapłatę gotówką. To wygodny i sprawdzony sposób przez dobrych dzieścia wieków historii.

Przy każdej zjeżdżalni staraliśmy się zamieścić prosty regulamin i piktogramy.

Zjeżdżalnie kamikadze, rurowe, pontonowe oraz sauny czynne są od 6 do 22.

Suszarki do włosów znajdują się w szatni przy ścianie.

Straciłeś rachubę czasu? Sprawdź ile już jesteś, przy specjalnym czytniku (obok pokoju ratowników lub w pomieszczeniu z saunami).

Parking przy Aquaparku jest bezpłatny!Wizyta z maluszkiem:

Nie obawiaj się wizyty ze swoim bobaskiem! Basen dla milusińskich został wyposażony w bezpieczną zjeżdżalnię słoń i dinozaura. Oprócz tego możesz skorzystać z małych rękawków, piłeczek czy gąbek.

Basenik dla najmłodszych mierzy zaledwie 30 cm głębokości.

Specjalnie dla zatroskanych mam i tatusiów przygotowaliśmy pokoik, byście mogli w spokoju przebrać Wasze maleństwo. Znajduje się on na końcu szatni po lewej stronie (patrząc od strony wejścia do szatni).

Woda w brodziku ma 31 stopni!

Zachęcamy wszystkich rodziców, by używali specjalnych pieluszek na basen, to ułatwi Waszemu maluchowi poruszanie się w wodzie.Sauny:

Wszystkie sauny są w cenie biletu basenowego. Nie musisz dopłacać ani złotówki, by zrobić sobie rajskie tropiki!

Pamiętaj jednak, by zabrać ze sobą ręcznik do sauny suchej.

Mamy trzy gorące sauny: suchą, parową i caldarium (nieco niższa temperatura) oraz grotę mroźną, gdzie możesz natrzeć ciało kruszonym lodem.


Osoby niepełnosprawne:

Osoby niepełnosprawne za okazaniem stosownego dokumentu mają ulgę przy wejściu na basen.

Opiekun osoby niepełnosprawnej, która nie może samodzielnie skorzystać z atrakcji Aquaparku Kutno wchodzi za darmo.

Aquapark Kutno jest przystosowany do wizyt osób o niepełnosprawności ruchowej. Posiadamy specjalną windę do basenu sportowego.