.

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

 

Konkurs "Znajdź pisankę" PDF Drukuj Email
wtorek, 26 marca 2024 14:56

Święta tuż tuż. W Aquaparku Kutno już też pojawiła się wielkanocna atmosfera. Dlatego, przygotowaliśmy dla Was (dużych i małych) specjalny konkurs p.t. „Znajdź pisankę”. W tym celu ukryliśmy 24 pisanki (zdjęcia pisanek J) w całej strefie basenowej. Szczęśliwy znalazca będzie mógł liczyć na nagrodę, którą odbierze przy wyjściu w kasie.

Zapraszamy do zabawy

REGULAMIN KONKURSU

 
Godziny pracy aquaparku w Święta Wielkanocne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2024 11:19

 
Promocja "Klientkom Aquaparku Kutno" PDF Drukuj Email
środa, 06 marca 2024 13:49

 

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Pań specjalną promocję.???? Każda kobieta, bez względu na wiek, która odwiedzi Aquapark Kutno i skorzysta z dowolnej atrakcji w dniu 8go marca 2024r,, będzie mogła doładować kartę Aqua-Pass w wyjątkowo niskich cenach.
Zapraszamy i czekamy na odwiedziny. ????????????

 

 
Tenis stołowy w Aquaparku Kutno PDF Drukuj Email
piątek, 01 marca 2024 13:41

Regulamin atrakcji Tenis stołowy w Aquaparku Kutno

 
I turnus Aktywnych Ferii w Aquaparku Kutno za nami PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 lutego 2024 11:53

Piątek, 2 lutego był ostatnim dniem pierwszego turnusu Aktywnych Ferii w Aquaparku Kutno. W tym roku na Zimowisku gościliśmy łącznie 32 uczestników, którzy codziennie spędzali czas na basenie, gdzie oprócz rekreacji oraz gier i zabaw w wodzie i na zjeżdżalniach mieli zajęcia z instruktorami pływania. Dodatkowo czekała na nich gra w kręgle oraz bilard, zajęcia z instruktorem Zumby.Kids oraz FIT.KIDS, a także zajęcia sportowe z wychowawcami grup. Podczas ferii odwiedzili nas goście z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie oraz Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, którzy przeprowadzili z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa. Uczestnicy Zimowiska mogli także liczyć na pyszne posiłki, które serwowało im Centrum Smaku Kutno.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 136