.

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości

I Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu Synchronicznym zakończone PDF Drukuj Email
wtorek, 10 marca 2015 08:47

W Aquaparku Kutno zakończyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pływaniu Synchronicznym. W dwudniowej imprezie rywalizowały zawodniczki urodzone w latach 2000 - 2002. Po sobotnich zmaganiach w konkurencji figur obowiązkowych dziś przyszedł czas na programy solistów, kombinacji, duetów oraz zespołów.

W kombinacji zwyciężyła drużyna LUKS AQUARIUS Bielawa z łączną notą 56.6333. Drugie miejsce przypadło Klubowi Pływackiemu AKWAWIT LESZNO (55.9000 pkt.).

Wśród duetów zwyciężyła para Swietłana Szczepańska, Julia Mikołajczyk z AZS OŚ Poznań. Swietłana wywalczyła również złoto w kategorii Figure z wynikiem 64.3330 pkt oraz w programie dowolnym solistek.

Medale z najcenniejszego kruszcu w drużynowym programie dowolnym wywalczyły zawodniczki UKS MAZOWIA SYNCHRO Warszawa. Pozostałe miejsca na podium zajęły reprezentanki LUKS AQUARIUS Bielawa oraz KP AKWAWIT Leszno.

Nagrody i medale wręczał Paweł Ślęzak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie.